Úvodní strana » Aktuality » Aktivity » Úspěch v přehazované

Úspěch v přehazované

Ve středu 21. února jsme se v brzkých ranních hodinách vydali na ZŠ Mazurská na turnaj v přehazované. Turnaj byl určený pro dívky a chlapce ze 4. a 5. tříd. Na místě jsme se dozvěděli, že se turnaje účastní celkem 12 týmů a do semifinálových bojů postupují pouze dvě družstva. V základní skupině jsme prohráli jen se Základní školou Na Šutce a už jsme vyhlíželi naše protivníky v semifinále. Tím bylo domácí družstvo. Tento zápas se odehrával pod velkou kulisou domácích fanoušků, se kterou jsme se nedokázali vypořádat, i když jsme bojovali jako lvi. I přes porážku a zklamání jsme se rychle oklepali a čekali jsme na známého soupeře ze Šutky. Tomuto družstvu jsme chtěli vrátit porážku ze základní skupiny. To se nám povedlo a mohli jsme se radovat z bronzové medaile.
Mgr. Eva Němcová, učitelka TV