Úvodní strana » Aktuality » Aktivity » Stolní tenis

Stolní tenis

Naše škola se v úterý 14.11. zúčastnila turnaje ve stolním tenise, který se konal v ZŠ Burešova. Byl organizován pro starší žáky 8. - 9. tříd základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií. Z každé školy startovalo v dané kategorii jedno čtyřčlenné družstvo chlapců 3+1 (náhradník) a tříčlenné družstvo dívek 2+1 (náhradník). Za naši školu byli vybráni tito žáci: Anna Bartoňová, Jolana Čermáková, Alice Kurillová, Andrii Derevianko, Jan Falešník, Josef Jirků, Šimon Štolc. Tohoto turnaje se zúčastnilo celkem 6 škol: ZŠ Žernosecká, ZŠ Burešova, ZŠ Glowackého, ZŠ Lyčkovo náměstí, ZŠ Na Šutce a naše ZŠ Hovorčovická. Děvčata se umístila na krásném prvním místě a chlapci nakonec vybojovali v silné konkurenci skvělé třetí místo. Myslím si, že to byl výjimečný zážitek pro všechny zúčastněné.

Mgr. Lea Hanzelková, DiS.