Úvodní strana » Aktuality » Aktivity » Společně na škole v přírodě

Společně na škole v přírodě

Ve dnech 4. – 7. 6. 2024 jsme se se třídami 4. B a 1. A vydali na školu v přírodě do Janova nad Nisou. Hned první den byly děti rozřazeny do 7 týmů, ve kterých byly po zbytek dní uskutečňovány sportovní, kreativní a vědomostní aktivity. Mimo skupinové hry se také děti při večerní procházce podívaly na rozhlednu Slovanka, při 7,5km výletu jsme navštívili rozhlednu Královka a vyhlídku Trniště. V neposlední řadě si děti také užily lanové centrum nebo vyjížďku na koloběžkách, během které se podívaly k vodní nádrži Josefův Důl. Večerní program byl zpestřen každý den, a to večerní procházkou, opékáním buřtů, grilováním a diskotékou. Zažili jsme spoustu legrace a nikomu se nechtělo zpátky.
 
Mgr. Veronika Kramářová, třídní učitelka 1.A