Úvodní strana » Aktuality » Aktivity » Návštěva veletrhu Řemesla živě

Návštěva veletrhu Řemesla živě

Ani tento rok žáci devátých tříd nevynechali návštěvu veletrhu Řemesla živě v prostorech Novoměstské radnice v Praze 2, který se konal letos již podesáté.
Na veletrh vyrazili žáci v úterý 17. 10. v ranních hodinách, díky čemuž měli dostatek času si jednotlivá řemesla vyzkoušet a obejít všechny školy, které se veletrhu účastnily. Někteří žáci využili služeb kadeřnických či maskérských oborů a změnili svou vizáž, jiní si vyrobili autíčko na elektřinu, ochutnali flambované ovoce nebo nealkoholický koktejl, skládali puzzle z podlahových krytin načas nebo si vyzkoušeli jezdecký trenažér.
Akce měla u žáků jako každoročně dobrý ohlas a některým snad i pomohla s výběrem střední školy, na kterou se budou zanedlouho všichni hlásit.
 
Bc. Simona Sárköziová
třídní učitelka 9.A