Úvodní strana » Aktuality » Novinky » Letní tábory

Letní tábory

1. Léto s angličtinou a sportem - příměstský tábor

Nabízíme sportem a angličtinou nabitý příměstský tábor s mnohaletou tradicí. Pro děti cca od 4 do 12 let. I pro úplné začátečníky. Nikdo se nemusí bát, že něco neumí – program přizpůsobujeme věku, znalostem i individualitě dítěte.  Více na: www.englishline.cz

2. TEEN KEMP - Letní příměstský sportovní tábor

Sportovní příměstské kempy pořádáme letos již 7. rokem a naši sportovci nám rychle odrůstají. Věříme ale, že se i nadále chtějí hýbat a využít svůj volný čas v létě efektivně.
Právě pro tyto mladé sportovce jsme se rozhodli zorganizovat jejich vlastní "příměšťák". Kemp je vhodný pro všechny teenagery, kteří se rádi hýbou a zkouší nové věci, podmínkou účasti není absolvování našeho kempu v minulosti. Cílem sportovního programu je nejen se s daným sportem seznámit, ale osvojit si detailněji techniku i taktiku jednotlivých disciplín.
Program je připraven od 8:00 do 17:00 hodin a je určený pro teenagery od 12 do 15 let. Kemp se bude konat v termínu od 14. 8. do 18. 8. 2023.
Více informací a přihlášku najdete na našem webu https://www.sportovnikempy.com/

3. Letní sportovní příměstský tábor - SPORTOVNÍ KEMPY

Oblíbené sportovní kempy pro Vás ve spolupráci se ZŠ Hovorčovická pořádáme již pátým rokem.
Letní příměstský sportovní tábor je ideální náplní volného času pro všechny děti, které jsou rády v pohybu a chtěly by si vyzkoušet a naučit se nové a zajímavé sportovní disciplíny.
Cílem sportovního tábora je seznámit děti s velkým množstvím tradičních i méně známých sportů pod vedením profesionálních trenérů a užít si přitom co nejvíce zábavy.
Součástí kempu je i testování pohybových předpokladů dětí, na jehož základě si v závěru každý odnese své sportovní vysvědčení doplněné o slovní hodnocení trenérů a doporučení sportu.
Program je pro děti připraven od 7:00 do 17:00 hodin. Ranní příchod je možný mezi 7:00 – 8:30, vyzvedávání pak 16:30 – 17:00.

4. Příměstské tábory pro zvídavé děti - Veselá věda

Příměstské tábory  jsou určené pro děti prvního stupně. Program táborů je přírodovědný, badatelský, plný zábavných “vědeckých” pokusů dobře přizpůsobených věku dětí. Cílem je děti pobavit a také nadchnout pro poznávání a povzbudit jejich vlastní zvídavost.

5. Dětský tábor ARNELAND 2023

Jsme parta nadšenců, která spolu na tábory jezdí už léta (mnozí z nás již přes 10 let). Máme zkušenosti s dětmi nasbírané jak na táborech, tak i vlastní z domova, a někteří z nás podloženy i odborným pedagogickým vzděláním.
O děti se starají oddíloví vedoucí a praktikanti, kteří s námi jezdili jako děti, a tak, díky svým vlastním zkušenostem, velmi dobře vědí, co děti baví a jak je nadchnout pro táborový život. Na chod táborového života dohlíží osoba nejzkušenější - hlavní vedoucí.
Program tábora je týmem vedoucích a praktikantů pečlivě připravován po celý rok a řídí se převážně CELOTÁBOROVOU HROU.
Celotáborová hra probíhá každý den, kde oddíly plní nejrůznější úkoly, soutěží navzájem mezi sebou, učí se týmové spolupráci a fair play. Součástí programu jsou hry a soutěže, sportovní vyžití, koupání (samozřejmě dle počasí), výlet, táboráky, diskotéky, noční bojovka a mnohé další aktivity.
Táborová kuchyně vaří skvěle, dětem chutná, a úbytek na váze nám z minulých ročníků není znám. Táborníci mají po celý den zajištěno kvalitní stravování, pitný režim.