Úvodní strana » Aktuality » Aktivity » Hovorčovický volejbalový mix

Hovorčovický volejbalový mix

Ve středu 17. ledna se na naší škole konal první turnaj v tomto kalendářním roce. Jednalo se o volejbalový turnaj smíšených družstev. Každé družstvo muselo mít na hřišti vždy tři dívky a tři chlapce. Celkem k nám do tělocvičen přišlo změřit síly devět týmů z Prahy 8. Ty byly rozděleny do dvou skupin po čtyřech a pěti týmech. Dva nejlepší týmy z každé skupiny vždy postoupily do bojů o cenné kovy. 
I když se našemu družstvu příliš nedařilo, sehráli jsme všechna svá utkání velice vyrovnaně, a to i s pozdějším vítězem ZŠ Žernosecká. V tomto utkání jsme prohráli jeden set 15:17 a k vítězství nám chybělo jen trochu štěstí.  
Všem chlapcům i děvčatům děkujeme za reprezentaci školy a předvedené výkony.
Mgr. Eva Němcová