Úvodní strana » Aktuality » Aktivity » Florbalový turnaj

Florbalový turnaj

Naše florbalová sezóna byla úspěšně ukončena jarním florbalovým turnajem školních kroužků. Ten se konal na pražských Stodůlkách ve sportovní hale SH Lužiny. Na turnaj přijeli kluci i holky z našich florbalových kroužků z celé Prahy a blízkého okolí. Během zápasů změřili své síly a florbalové dovednosti, ale rovněž si při tom užili spoustu zábavy. Pyšní na ně byli nejen rodiče, kteří přišli fandit, ale také my, trenéři.
Turnaj byl rozdělený do 3 věkových kategorií – 0.-2. třída, 3.-4. třída a nejstarší skupina 5.-7. třída. V nejmladší kategorii hrály děti za tým ÁRES. V nejstarší kategorii byly děti zařazeny do týmu HERMÉS.
Velký dík náleží nejen hráčům a hráčkám, kteří se turnaje zúčastnili, ale rovněž rodičům, kteří je přišli podpořit.
Závěrem bychom Vám chtěli popřát klidný konec školního roku a již nyní se těšíme na další školní rok, kdy posuneme svoje florbalové dovednosti zase o kousek dál!
Tereza Smlsalová, OLYMP FLORBAL