Úvodní strana » Aktuality » Aktivity » Exhibice moderní gymnastiky

Exhibice moderní gymnastiky

Dne 15. 6. se v tělocvičně ZŠ Hovorčovická konala exhibice oddílu moderní gymnastiky pod vedení trenérek Věry Forchtsamové a Terezy Kadlecové. Završily jím své celoroční tréninkové úsilí. Oddíl navštěvují žákyně od nultého ročníku až po druhý  stupeň.
Závodnice se dopoledne představily spolužákům a odpoledne rodičům. 
Zhlédli jsme povinné i volné sestavy, se kterými dívky soutěžily na závodech. Jako třešničku na dortu přidaly i premiérové pódiové vystoupení.  
Obdivovali jsme, s jakou lehkostí zvládaly cvičení s náčiním propojit do ladného pohybu provázeného krásnou hudbou. Rytmus hudby strhával posluchače ke spontánnímu potlesku. Je opravdu hezké sledovat, když se děvčata svému koníčku věnují se zaujetím a snahou dosáhnout co nejlepších výsledků. A to vše s úsměvem na rtech.
Žáci i rodiče byli vystoupením nadšeni. 
Děkujeme za báječný zážitek.