Úvodní strana » Aktuality » Aktivity » Come and Show

Come and Show

Ve dnech 26. 3. a 27. 3. proběhlo krajské kolo recitační soutěžní přehlídky Come and Show. Soutěže se zúčastnilo 52 škol. Naše škola byla zastoupena ve všech vypsaných kategoriích - Starter, Beginner, Intermediate, Advanced. Prvňáci a čtvrťáci se umístili ve stříbrném pásmu a obsadili krásné druhé místo. Šesťáci a osmáci se umístili v bronzovém pásmu a obsadili třetí místo. Všichni účastníci obdrželi diplom a sladkou odměnu. Společně jsme pak vyhráli několik nových her a knížek do výuky angličtiny. Soutěž jsme si všichni opravdu užili, viděli inspirující vystoupení dětí z dalších škol a načerpali tak nápady na další ročník.
 
Všem ještě jednou moc gratulujeme a děkujeme i rodičům za skvělou spolupráci s kostýmy a nácvikem textů.
 
paní učitelky AJ