Úvodní strana » Aktuality » Aktivity » Bronzový úspěch v beachvolejbalu

Bronzový úspěch v beachvolejbalu

V pondělí 27. května se chlapci z 8. a 9. ročníků zúčastnili turnaje beachvolejbalu. Ve skupině jsme si poradili s družstvy ze ZŠ U Školské zahrady, ZŠ Bohumila Hrabala a ZŠ Burešova. Nestačili jsme pouze na Gymnázium Ústavní a ZŠ Mazurská. Poté co jsme skončili třetí ve skupině, vyhlíželi jsme ve čtvrtfinále druhé družstvo z Gymnázia Ústavní. Po naší strhující hře, kde jsme soupeře skoro k ničemu nepustili, jsme vyhráli 2:0 na sety. V semifinále jsme se utkali s družstvem, se kterým jsme hráli už ve skupině, opět Gymnázium Ústavní. I když jsme jim chtěli vrátit porážku ze skupiny, toto družstvo bylo bohužel nad naše síly. Z této porážky jsme se oklepali a o třetí flek jsme porazili ZŠ Ústavní. Bylo vidět, že kluci chtěli placku donést do školy, a dřeli do posledního míče. Následující den, v úterý 28. května, se na stejném místě, v Beachklubu Ládví, konal turnaj pro děvčata. A není náhodou, že i naše žákyně vybojovaly krásné třetí místo. Na rozdíl od slunečného pondělí si děvčata musela poradit s nepřízní počasí, ale ani déšť je nezastavil a vybojovala bronzovou medaili. Věřím, že si všichni turnaj užili a všem děkuji za reprezentaci školy.
 
Mgr. Eva Němcová, učitelka Tv