Úvodní strana » Aktuality » Aktivity » Adventní setkání

Adventní setkání

Stejně jako každý rok i letos vystoupili žáci a žákyně naší školy s vánočním programem, který připravovali spolu se svými vychovatelkami a vyučujícími. Ve středu 13. prosince jsme tak mohli slyšet hudební pásmo plné krásných vánočních písniček za doprovodu klavíru, fléten, kytar a rolniček. O velkou část programu se postarali žáci z prvních a druhých tříd a také starší žáci prvního stupně. Žáci druhého stupně dokázali svoji znalost angličtiny, ruštiny, ukrajinštiny i němčiny při zpěvu vánočních písní v těchto jazycích. Kdo chtěl, mohl si s nimi zazpívat hit E. Sheerana a E. Johna Merry Christmas a další koledy a vánoční písně, které jsou v jednotlivých zemích neodmyslitelně spjaty s Vánoci a adventním časem.
Celý den se také nesl v duchu Christmas Jumper Day, jak můžete vidět na fotkách níže. Nejmenší zpěváci si své vystoupení užili ještě jednou o den později, a to proto, že do školy zavítaly děti z MŠ Klíčanská, pro které s obrovským nadšením znovu předvedli, co se naučili. A ani děti ze školky nezůstaly pozadu. Měli jsme možnost si společně s nimi zazpívat české vánoční koledy a obdivovat taneční pohádku Sněhurka.
Vánoční náladu jsme se snažili přenést také seniorům do Domova seniorů Mirovická v podobě drobných dárečků a přání.
Přejeme krásné vánoční svátky!
Lenka Járková