Konference žákovských parlamentů

Ve čtvrtek 14. května se žáci a žákyně našeho žákovského parlamentu zúčastnili Konference žákovských parlamentů Prahy 8, která proběhla v Grabově vile. Během setkání prezentovali činnost našeho parlamentu, sdíleli zkušenosti
s žáky z ostatních škol a diskutovali o možnostech zapojení žáků do školního dění. Součástí programu byla i inspirativní beseda s paní senátorkou Vladimírou Ludkovou, během které mohli všichni přítomní klást otázky a získat cenné rady. Na závěr si všichni účastníci za odměnu pochutnali na dortu a načerpali spoustu nových nápadů a energie pro nadcházející školní rok. Naše práce byla oceněna pozitivní zpětnou vazbou od ostatních parlamentů.
koordinátorky žákovského parlamentu
Mgr. Judita Šavrdová a Mgr.Denisa Kroc










