Informace pro strávníky

Mimořádné odhlášky obědů

Vážení rodiče,

prosíme, abyste v případě, že potřebujete provést mimořádně odhlášení obědu např. z důvodu nemoci a aplikace strava.cz to již neumožňuje, využívali jednu z těchto forem:

1. SMS zprávu na telefon 732 719 543
  2. nebo na email jidelna@zshovorcovicka.cz

Pokyny a informace pro strávníky

Vážení rodiče, milí strávníci,

dovolujeme se na Vás obrátit s několika žádostmi:

1. Prosíme, abyste si zkontrolovali platební příkazy (trvalé, jednorázové) pro platbu stravného. Opětovně připomínáme, že stravné nelze platit inkasem.

2. Žádáme všechny strávníky, aby k přihlašování a odhlašování stravy používali portál strava.cz.

3. Po dobu nepřítomnosti vedoucí kuchařky budeme vařit pouze jedno jídlo.

Děkujeme za pochopení.

Informace ke školní jídelně

Vážení rodiče,

prosíme Vás, abyste sledovali aktuality v záložce školní jídelna – týká se nejen nově nastupujících žáků.

Upozorňujeme Vás, že platbu ve školní jídelně není možné provádět inkasem, ale pouze příkazem. V září můžete provést platbu v hotovosti u vedoucí školní jídelny.

Závěrem se omlouváme za výpadek stránek školy, který byl způsobený přechodem na nový server.

Děkujeme za pochopení.

Tomáš Táborský, ředitel školy

Nové informace pro školní rok 2018/2019

Vážení rodiče,

zde získáte informace ke stravování ve školní jídelně pro školní rok 2018 / 2019.

Informace pro rodiče - alergeny

Subscribe to RSS - Informace pro strávníky