Svačinový automat

Vážení rodiče,
dovolujeme si Vás informovat, že na základě požadavku, který byl vznesen na třídních schůzkách, škola navázala spolupráci s firmou COME vending s.r.o., která v budově školy instalovala svačinový automat.
Všechny výrobky zařazené do svačinového automatu jsou prověřeny nutričním terapeutem, aby byly vhodné pro dopolední svačinu školáka.
Děti si vybírají svačinky prostřednictvím předplacených karet s platností po dobu jednoho školního roku. Systém je uzavřený, tedy nikdo bez své karty nemůže z automatu zboží vybírat. Karty se dobíjejí bezhotovostně, děti tak nemají v rukou hotovost.
Jasnou výhodou je, že rodiče se mohou přihlásit ke svému účtu na našem webu a nastavit oblíbené možnosti pro výběr zboží – zakázat odběr výrobků (vhodné například pro alergiky), nastavit si denní limit (vhodné pro děti, které rády utrácejí), nastavit si zasílání různých reportů při poklesu či dobití kreditu.
Žáci, jejichž rodiče mají zájem, obdrží karty od svých třídních učitelů v průběhu týdne.

Tomáš Táborský

kategorie-doma: