Nabídka letního tábora

Vážení rodiče, milé děti,

jmenujeme se Srdcovka a jsme tým z Českého červeného kříže. Srdečně Vás zveme na letní tábor pro děti 6-16 let s názvem "Cesta kolem světa", kde se seznámíte nejen s cizími státy a jejich zvyklostmi a kulturou, ale i s první pomocí, na který je tento tábor také zaměřen. Vše bude probíhat hravou, zábavnou a nenásilnou formou. Ubytovaní budeme v příjemném penzionu Arnika, v Roudnici v Krkonoších, v překrásné přírodě, čekají nás i výlety po okolí, soutěže, hry, diskotéky, maškarní. Bližší informace se dozvíte na níže uvedeném odkazu.
Těšíme se na Vás. Tým srdcovka:)

https://cckpraha1.cz/domu/225-letni-tabor-srdcovka.html
--
S pozdravem
Jana Hrdliczková
vychovatelka v dětské skupině Bejachad
a dobrovolnice Humanitární Jednotky Českého červeného kříže
Tel:727 909 404

kategorie-doma: