Vážení kolegové, milí žáci, vážení rodiče,

dovolte mi, abych Vás v souvislosti s mým nástupem do funkce a také začátkem nového školního roku pozdravil.

Jako učitel a bývalý zástupce ředitele přicházím samozřejmě se svou koncepcí rozvoje Základní školy, Praha 8, Hovorčovická 11. Tuto představu jsem obhajoval při konkurzním řízení a budu své nové kolegy a i Vás, rodiče a žáci, pro ni postupně získávat. Budu rád za Vaši aktivní účast na životě školy.

V příloze naleznete informace o zajištění provozu školy o podzimních prázdninách 2018

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás informovat, že k 7. 10. 2018 dojde ke zrušení pevných linek u nás ve škole.
Pevné telefonní linky do školy jsou nahrazeny mobilními telefony - mobilní telefonní čísla jsou již platná.

Mgr. Tomáš Táborský
telefon - 284 685 382, zrušen bez náhrady

Mgr. Jan Piskorik
telefon - 284 682 892, zrušen bez náhrady

Jana Knížová
telefon/fax - 284 684 758, zrušen a nahrazen mobilním telefonem

Vážení rodiče žáků 2. stupně,

od 6. do 11. ledna 2019 proběhne zimní lyžařský výcvik ve Špindlerově mlýně (Svatý Petr) ve spolupráci s cestovní kanceláří CK2.

Bližší informace, přihlášky (orientační pro ZŠ - pro zjištění počtu zájemců a závaznou pro CK2) plánky a ukázky ubytování naleznete v přílohách níže.

Kontaktní osoby: Ondřej Appl (736450049)
Eva Němcová (739237657)

Vážení návštěvníci školního hřiště,

dovolujeme si Vás informovat, že školní hřiště je od 24. 9. 2018 do 1. 10. 2018 uzavřeno pro veřejnost z technických důvodů.

Děkujeme za pochopení.

T. Táborský, ředitel školy

Vážení rodiče,

v úterý 2. října 2018 se konají od 18:00 hodin třídní schůzky a konzultace.
Od 17:30 hodin se ve sborovně školy koná jednání SRPŠ.

Focení žáků 1. ročníků

Přijďte se vyfotit s Vaší ratolestí v rámci prvního školního dne před Základní školu, Praha 8, Hovorčovická 11 k Canon fotostanu a odneste si vzpomínku v podobě tištěné fotografie! A nebojte, je to pro Vás zdarma J

Ve zkratce půjde o možnost vyfotit se před školou fotografem a následně si nechat zdarma fotku vytisknout. Jak fotografie zhruba vypadá je na obrázku v příloze.

Vážení rodiče,
pro žáčky nultého ročníku prosíme připravte tyto pomůcky a potřeby:

• batoh
  • penál
  • trojhranné obyčejné tužky, ořezávátko, guma
  • pořadač (papírový) - na zakládání výkresů, prodává např. v sadě IKEA
  • hygienické potřeby (papírové kapesníčky, tekuté mýdlo)
  • přezůvky
  • sirup (šťáva)

výtvarné potřeby (do kufříku či krabice):

Od září 2018 bude na naší základní škole otevřen basketbalový kroužek pro žákyně 1. stupně pod patronací 16ti-násobného mistra České republiky - Basketu Slovanka. BASKET SLOVANKA je dívčí basketbalový klub, který se zařadil mezi špičku v České republice.
Klub se systematicky věnuje dětem a mládeži, jednotlivým soutěžním týmům až po reprezentantky ČR.

Pro školní rok 2018 / 2019 přijmeme:
  • učitele / učitelku angličtiny na plný úvazek
    Nabízíme práci v přátelském kolektivu ve škole rodinného typu.
    Svoje nabídky zasílejte k rukám zástupce ředitelky školy Mgr. Jana Piskorika na e-mail zastupce@zshovorcovicka.cz nebo volejte na telefon 775 274 800

Dne 16. 5. 2018 se ZŠ Praha 8, Hovorčovická 11 zúčastní 22. ročníku veřejné sbírky Český den proti rakovině. Účelem sbírky, kterou tradičně organizuje Liga proti rakovině, je preventivně působit na širokou veřejnost prostřednictvím letáků s informacemi.

Prosíme o součinnost při likvidaci nežádoucího parazita.

Oznámení o výši schváleného příspěvku na rok 2018 zastupitelstvem MČ Praha 8