Vážení kolegové, milí žáci, vážení rodiče,

dovolte mi, abych Vás v souvislosti s mým nástupem do funkce a také začátkem nového školního roku pozdravil.

Jako učitel a bývalý zástupce ředitele přicházím samozřejmě se svou koncepcí rozvoje Základní školy, Praha 8, Hovorčovická 11. Tuto představu jsem obhajoval při konkurzním řízení a budu své nové kolegy a i Vás, rodiče a žáci, pro ni postupně získávat. Budu rád za Vaši aktivní účast na životě školy.

Vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na Vánoční vystoupení a Vánoční trhy, které se konají v úterý 11. prosince 2018 od 17:00 hodin.

Těšíme se na Vás.

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás informovat, že v souladu s ust. § 24 odst. 2 školského zákona ředitel školy vyhlašuje na 3. 1. 2019 a 4. 1. 2019 z technických a organizačních důvodů ředitelské volno.

Zároveň si Vás dovolujeme upozornit, že v době tohoto ředitelského volna nebude ve škole pro žáky zajištěn provoz školní družiny.

Děkujeme za pochopení.

Vážení rodiče,
na jednání Spolku rodičů a přátel ZŠ, Praha 8, Hovorčovická 11 byl dne 20. 11. 2018 schválen
rodičovský příspěvek.

Pokyny k platbě jsou uvedeny v příloze.

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás informovali, že naše škola vydává svým žákům mezinárodní žákovský průkaz ISIC Školák. Tento průkaz je především identifikačním dokladem, který potvrzuje totožnost žáka a jeho příslušnost ke škole; kromě toho funguje jako mezinárodně uznávaný doklad o školní docházce, akceptovaný ve 130 zemích světa (včetně všech členských zemí EU), a také jako karta využitelná pro zhruba 2.000 různých slev a výhod v ČR. ISIC Školák je také neocenitelnou pomůckou při cestování – v zahraničí je uznáván na více než sto dvaceti pěti tisících místech.

Přijmeme na plný úvazek asistenta pedagoga na 2. stupeň s nástupem ihned.
Pro bližší informace kontaktujte ředitele školy Mgr. Tomáše Táborského.

Vážení rodiče,

v úterý 20. listopadu 2018 se konají od 18:00 hodin třídní schůzky a konzultace.
Od 17:30 hodin se ve sborovně školy koná jednání SRPŠ.

Vážení rodiče,

dovoluji si Vás informovat o personální změně na pozici vedoucí školní jídelny.

Paní Bc. Marta Hovorková byla naším zaměstnancem do 26. 10. 2018.

Novou vedoucí školní jídelny je Maja Řebíčková s účinností od 1. 11. 2018.

Dále si Vás dovoluji informovat, že v týdnu od 5. do 9. 11. se bude vařit pouze jedno jídlo z důvodu nemoci kuchařky.

T. Táborský, ředitel školy

Sběr tvrdého pečiva proběhne ve čtvrtek 1. listopadu 2018 od 7:30 do 8:00 hodin před budovou školy. Tvrdé pečivo je určeno pro koně Městské policie hl. m. Prahy.

Prosíme všechny, aby tvrdé pečivo bylo uloženo v papírové tašce nebo krabici, čitelně podepsané a zvážené (váha napsaná na obalu).

Děkujeme za spolupráci.

Dětská školní rada

V příloze naleznete informace o zajištění provozu školy o podzimních prázdninách 2018

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás informovat, že k 7. 10. 2018 dojde ke zrušení pevných linek u nás ve škole.
Pevné telefonní linky do školy jsou nahrazeny mobilními telefony - mobilní telefonní čísla jsou již platná.

Mgr. Tomáš Táborský
telefon - 284 685 382, zrušen bez náhrady

Mgr. Jan Piskorik
telefon - 284 682 892, zrušen bez náhrady

Jana Knížová
telefon/fax - 284 684 758, zrušen a nahrazen mobilním telefonem

Vážení rodiče žáků 2. stupně,

od 6. do 11. ledna 2019 proběhne zimní lyžařský výcvik ve Špindlerově mlýně (Svatý Petr) ve spolupráci s cestovní kanceláří CK2.

Bližší informace, přihlášky (orientační pro ZŠ - pro zjištění počtu zájemců a závaznou pro CK2) plánky a ukázky ubytování naleznete v přílohách níže.

Kontaktní osoby: Ondřej Appl (736450049)
Eva Němcová (739237657)

Vážení návštěvníci školního hřiště,

dovolujeme si Vás informovat, že školní hřiště je od 24. 9. 2018 do 1. 10. 2018 uzavřeno pro veřejnost z technických důvodů.

Děkujeme za pochopení.

T. Táborský, ředitel školy

Vážení rodiče,
pro žáčky nultého ročníku prosíme připravte tyto pomůcky a potřeby:

• batoh
  • penál
  • trojhranné obyčejné tužky, ořezávátko, guma
  • pořadač (papírový) - na zakládání výkresů, prodává např. v sadě IKEA
  • hygienické potřeby (papírové kapesníčky, tekuté mýdlo)
  • přezůvky
  • sirup (šťáva)

výtvarné potřeby (do kufříku či krabice):

Pro školní rok 2018 / 2019 přijmeme:
  • učitele / učitelku angličtiny na plný úvazek
    Nabízíme práci v přátelském kolektivu ve škole rodinného typu.
    Svoje nabídky zasílejte k rukám zástupce ředitelky školy Mgr. Jana Piskorika na e-mail zastupce@zshovorcovicka.cz nebo volejte na telefon 775 274 800

Dne 16. 5. 2018 se ZŠ Praha 8, Hovorčovická 11 zúčastní 22. ročníku veřejné sbírky Český den proti rakovině. Účelem sbírky, kterou tradičně organizuje Liga proti rakovině, je preventivně působit na širokou veřejnost prostřednictvím letáků s informacemi.

Prosíme o součinnost při likvidaci nežádoucího parazita.

Oznámení o výši schváleného příspěvku na rok 2018 zastupitelstvem MČ Praha 8