Úvodní strana » Aktuality » Novinky » Zahraniční zájezd do Rakouska a Itálie 16. – 18. 2. 2023

Zahraniční zájezd do Rakouska a Itálie 16. – 18. 2. 2023

Milé žákyně a milí žáci, vážení rodiče,
pro zájemce z řad žákyň a žáků je v rámci nabídky rozšíření znalostí z německého jazyka, zeměpisu, dějepisu a popř. i dalších předmětů pořádán zájezd do německy mluvící oblasti Evropy, konkrétně do Wattens, historických měst Innsbrucku a Brixenu. Po přespání v hotelu a dobré snídani navážeme prohlídkou jedinečných Benátek a zúčastníme se zde i nejslavnějšího evropského karnevalu.
                                    
Zájezd se koná v termínu 16. – 18. 2. 2023, přednostně je určen pro žáky 7., 8., a 9. tříd učících se německý jazyk. Cena zájezdu je 3 900,- Kč.
 
Protože platba za zájezd a přihláška zájezdu se zasílá nejpozději do 24. 10. 2022 přímo cestovní kanceláři, je potřeba před tím včas – t.j. nejpozději do 1. 10.  2022 přinést přihlášku do školy k evidenci a platbu za zájezd provést až po uzavření výběru žáků školou. Doporučujeme si vyplněnou přihlášku před odevzdáním ve škole ofotit či okopírovat.
 
Platba za zájezd pro školou potvrzené účastníky se provádí bankovním převodem na účet CK:
číslo účtu: 2900262363 / 2010
variabilní symbol: 2001
do poznámky uveďte příjmení a za ním jméno žáka
 
Další podrobnosti včetně programu zájezdu najdete v následujícím letáku, popř. u pana učitele Mgr. Pavla Lauricha (pavel.laurich@zshovorcovicka.cz, popř. tel. 603 822 615).
 
Zajímavé odkazy:
https://digitalnizahradka.cz/2020/muzeum-swarovski-ve-wattens/
https://www.radynacestu.cz/magazin/brixen-neboli-bressanone/
https://www.cestolino.cz/magazin/d/karneval-v-benatkach-prozijte-bujare-veseli-na-vlastni-kuzi/