Úvodní strana » Aktuality » Novinky » Rotační výuka 2. stupně

Rotační výuka 2. stupně

Vážení rodiče a žáci,

dovolím si Vás kontaktovat ve věci zabezpečení stravování​ s ohledem na skutečnost, kdy je avizováno, že žáci 2. stupně se budou od příštího týdně rotačně vracet k prezenční výuce.

Od 3. 5. se k daným třídám prvního stupně prezenčně přidají žáci tříd 6. A, 6. B, 8. A, 8. B, u ostatních tříd bude probíhat výuka distančně.

Od 10. 5. se k daným třídám prvního stupně prezenčně přidají žáci tříd 7. A, 7. B a 9. A, u ostatních tříd bude probíhat výuka distančně.

S ohledem na výše uvedené a realizaci objednávek surovin na zajištění stravování, žádám všechny strávníky, kteří mají zájem o stravování od 3. 5., aby kontaktovali obratem vedoucí školní jídelny Maju Řebíčkovou prostřednictvím emailu: jidelna@zshovorcovicka.cz, nejdéle do pátku 30. 4. 2021 do 13 h při objednávce stravování od pondělí 3. 5. 2021. Ostatní dny lze řešit přes systém www.strava.cz

Podrobné pokyny k organizaci výuky budou stanoveny během zítřejšího dne (testování, rozvrhy, příchody apod.).

Děkuji za pochopení.

T. Táborský