Základní škola, Praha 8, Hovorčovická 11

Úvodní strana » Aktuality » Aktivity » Poděkování SRPŠ

Poděkování SRPŠ

0
Ve školním roce 2019/2020 došlo ke změnám ve školní žákovské knihovně. Tento prostor bude moci být plně využíván po celý den. V dopoledních hodinách zde budou moci pracovat se svými dětmi vyučující prvního i druhého stupně. V odpoledních hodinách bude tento prostor využívat 7. oddělení školní družiny pod vedením paní vychovatelky Barbory Noskové. Tak jako i v minulých letech zde budou probíhat společné akce školy (poetické setkání), školní družiny (besedy, soutěže, divadlo) a pravidelně zde budou pracovat i Zipyho kamarádi. Po celý rok si budou moci žáci školy vypůjčit u paní vychovatelky knihu.
Tento prostor byl dovybaven za finanční podpory školní rady za což ji patří velké poděkování. Knihovna se tak stala krásným a prostorným místem pro pravidelná setkávání žáků.

Základní škola, Praha 8, Hovorčovická 11

hospodarka@zshovorcovicka.cz