Úvodní strana » Aktuality » Aktivity » Nové vybavení v tělocvičnách

Nové vybavení v tělocvičnách

Ve školním roce 2019/2020 byly naše tělocvičny vybaveny a obohaceny novými cvičebními pomůckami a sportovním nářadím. Kromě nových švihadel, míčů či pálek na stolní tenis škola zakoupila i branky na florbal a lavičky. Velkým zpestřením pro hodiny tělesné výchovy je nová trampolína pro žáky 1. i 2. stupně. Jak v malé, tak i velké tělocvičně byly nainstalovány stahovací basketbalové koše, u kterých můžeme nastavit výšku koše podle potřeby. I ti nejmenší žáci tedy mají šanci si zastřílet na koš a radovat se z úspěšného hodu. K dispozici máme také zapůjčeny stoly na stolní tenis v dostatečném počtu, takže mohou být do hry zapojeny téměř všechny děti. V neposlední řadě došlo i k celkové opravě podlahy v malé tělocvičně.