Úvodní strana » Aktuality » Novinky » Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví a usnesení Vlády ČR, přerušení provozu

Vážení rodiče,

na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví pod čj. MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN v návaznosti na usnesení č. 201 a č. 215 Vlády ČR, ve znění pozdějších předpisů, se od 10. 3. od 18 h zakazuje osobní přítomnost žáků na základním a zájmovém vzdělávání ve školách do odvolání.

S ohledem na výše uvedené mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví a v návaznosti na výše uvedená usnesení Vlády ČR ředitel školy přerušuje provoz školy, školní jídelny, školní družiny a školního klubu pro žáky vše s účinností od 10. 3. 2020 od 18 h do odvolání.

Z důvodu mimořádného opatření MČ P8 ředitel školy ruší pronájmy vnitřních prostor školy za účelem sportovních či jiných volnočasových akcí s účinností ode dne 11. 3. 2020 do odvolání.

Ředitel školy v návaznosti na usnesení Vlády ČR č. 215, ve znění pozdějších předpisů, ruší pronájmy venkovních prostor a přerušuje provoz školního hřiště vše s účinností od 16. 3. 2020 do odvolání.

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy vydává je ve dnech zveřejněných zde.

Pokyny MČ Praha 8

Odpovědi MČ Prahy 8 na nejčastější dotazy