Úvodní strana » Aktuality » Novinky » Informace pro nově nastupující žáky

Informace pro nově nastupující žáky

Vážení rodiče,
v příloze naleznete rozdělení žáků do jednotlivých tříd. V souladu s ochranou osobních údajů jsou zveřejněny pouze registrační kódy, které byly součástí žádostí o přijetí. Dále zasíláme seznam pomůcek, které bude nutné dětem opatřit. 
Potřebné informace k přijímacímu řízení do zájmového vzdělávání (školní družina) obdržíte v září na  informační schůzce, která se bude konat 1. 9. 2021. Bližší pokyny k organizaci 1. dne budou zveřejněny během měsíce srpna na webu školy a zároveň zaslány prostřednictvím emailu.
Zároveň přikládáme přihlášku ke stravování ve školní jídelně - informace k provozu a platbám naleznete na webu školy, v záložce „služby“. Vedoucí školní jídelny zašlete emailem vyplněnou přihlášku ke stravování. 
Čip za úplatu 50 Kč si můžete vyzvednout po předchozí domluvě v měsíci červnu nebo v posledním týdnu v srpnu - termíny budou stanoveny.
 
V příloze uvádíme seznam pomůcek, které zajistí rodiče nově nastupujícím dětem do prvního ročníku a přípravné třídy.
 
S pozdravem
 
Mgr. Tomáš Táborský
ředitel školy