Základní škola, Praha 8, Hovorčovická 11

Úvodní strana » Aktuality » Aktivity » Drážďany - zahraniční zájezd, pokyny k platbě

Drážďany - zahraniční zájezd, pokyny k platbě

Termín: 3. 10. 2019
Cena zájezdu: 700 Kč
Dozor: Mgr. Kristýna Vítová, Bc. Karolína Menclová, Mgr. Tomáš Táborský
Platba
  • Platbu provést do 19. 9. 2019
  • Číslo účtu: 2592185/0300
  • Variabilní symbol: 3240310
  • Do poznámky: Příjmení žáka/žákyně, Drážďany
Sraz: 3. 10. 2019 v 7:20 autobusová zastávka Čimický háj (blíže Aquacentru Šutka)
V novém školním roce 2019/2020 je pro žáky zorganizován zájezd do proslulých německých Drážďan. Konkrétní termín byl stanoven na čtvrtek 3. října 2019. Během zájezdu budou mít žáci možnost dozvědět se něco o slavné historii tohoto města. Navštívíme též symbol Drážďan, proslulý kostel Frauenkirche. Nevynecháme ani rezidenční zámek s jedinečným knížecím průvodem, Divadelní náměstí se Semperovou operou a krásu města budeme moci obdivovat z vyhlídkového ochozu nejvyšší věže v celých Drážďanech. Navštívíme také skvost celého města, Zwinger, a podíváme se i do interaktivního Muzea hygieny, které šíří znalosti ohledně zdraví, lidské biologie a medicíny. Závěr výletu bude patřit obchodním domům na náměstí Altmarkt, kde žáci dostanou rozchod.
Cena zájezdu je stanovena na 700 Kč a zahrnuje dopravu autobusem, komplexní pojištění a služby průvodce. POZOR! Cena nezahrnuje stravu, proto doporučujeme si vzít na cestu svačinu a kapesné. Děti budou mít možnost zakoupit si jídlo v průběhu dne. Velmi důležitou a nutnou součástí je cestovní pas, případně občanský průkaz. Čas odjezdu je plánován na 7:30 a návrat poté ve večerních hodinách mezi 19:30 – 20:30.
Závazné přihlášky budou rozdány žákům v nejbližší době, kde budou sepsány údaje pro zaplacení zájezdu.
V případě dalších dotazů nás můžete kontaktovat na následujících adresách: kristyna.vitova@zshovorcovicka.cz, karolina.menclova@zshovorcovicka.cz

Základní škola, Praha 8, Hovorčovická 11

hospodarka@zshovorcovicka.cz